ALC70A681DF400
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC70A681DF400
ALC70A681DF400 Hakkında
KEMET ALC70A681DF400, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tip kasa tasarımına sahip olup through-hole montajı için uygundur. ±20% toleransa ve 15000 saatlik yaşam ömrüne (85°C) sahiptir. 100 Hz'de 205 mOhm ESR ve 10 kHz'de 6.92 A ripple akım kapasitesiyle endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 205mOhm @ 100Hz
Impedance 109 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.92 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.99 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V