ALC70A221DC550
CAP ALUM 220UF 20% 550V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC70A221DC550
ALC70A221DC550 Hakkında
KEMET ALC70A221DC550, 220 µF kapasitansı ve 550V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket türü ile Through Hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 15000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. 100 Hz'de 1.49 A ve 10 kHz'de 2.33 A ripple current kapasitesine sahiptir. ESR değeri 100 Hz'de 1.958 Ohm'dur. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.958Ohm @ 100Hz
Impedance 1.703 Ohms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.33 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V