ALC10C471EE400
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC10C471EE
ALC10C471EE400 Hakkında
KEMET ALC10C471EE400, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 400V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal montaj tipi, snap-in 4 bacaklı kasa ile tedarik edilir. ±20% toleranslı kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 18000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 258mOhm ESR ve 10kHz'de 5.49A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 258mOhm @ 100Hz
Impedance 168 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.49 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V