ALC10C102EL450
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC10C102EL
ALC10C102EL450 Hakkında
KEMET ALC10C102EL450, 1000 µF kapasitanslı 450V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 9.32 A ripple akım kapasitesine ve 114 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponentin 85°C'de 18000 saat ömrü bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 114mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V