ALC10A471EH500
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC10A471EH
ALC10A471EH500 Hakkında
KEMET ALC10A471EH500, 470 µF kapasitansla 500V için tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 100 Hz'de 285 mOhm ESR ve 10 kHz'de 6.43 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında etkili filtre sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 18000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniksi uygulamalarında güvenilir performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 285mOhm @ 100Hz
Impedance 201 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V