ALC10A471DL550
CAP ALUM 470UF 20% 550V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC10A471DL
ALC10A471DL550 Hakkında
KEMET ALC10A471DL550, 470 µF kapasitanslı, 550V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 15000 saatlik ömür (85°C'de) özelliklerine sahiptir. 746 mOhm ESR değeri ve 650 mOhms impedans ile düşük frekans (100 Hz'de 2.87A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 4.43A) ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 746mOhm @ 100Hz
Impedance 650 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V