ALC10A102DL350
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC10A102DL
ALC10A102DL350 Hakkında
KEMET ALC10A102DL350, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile hassas uygulamalarda, ESR değeri 154mOhm @ 100Hz olmak üzere, güç kaynakları, invertör devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yer alır. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye montaj sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi verir. 6.4A ripple akımı kapasitesi @10kHz, yüksek frekans uygulamalarına uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 154mOhm @ 100Hz
Impedance 104 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V