ALA8DF431DD450
CAP ALUM 430UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DF431DD450
ALA8DF431DD450 Hakkında
KEMET ALA8DF431DD450, 430 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde sunulan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 323 mOhm ESR değerine ve 10 kHz'de 5.43 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu komponent, yüksek güç uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 323mOhm @ 100Hz
Impedance 228 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V