ALA8DE511DE450
CAP ALUM 510UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DE511DE450
ALA8DE511DE450 Hakkında
KEMET ALA8DE511DE450, 510 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamalarında kullanıma uygun olup AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 8000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. 273 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ölçülmüş, 4.25 A ripple akım kapasitesine 10 kHz'de sahiptir. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 510 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 273mOhm @ 100Hz
Impedance 637 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V