ALA8DE391DC400
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DE391DC400
ALA8DE391DC400 Hakkında
KEMET ALA8DE391DC400, 390µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tasarımı ile through-hole montajına uygun olarak üretilmiştir. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile 100Hz'de 394mOhm ESR değerine sahiptir. 10kHz'de 5.43A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 394mOhm @ 100Hz
Impedance 228 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V