ALA8DD471DD400
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DD471DD400
ALA8DD471DD400 Hakkında
KEMET ALA8DD471DD400, 470 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 standartında tasarlanmıştır. 8000 saatlik ömür (105°C'de), ±20% tolerans ve 6.49 A ripple current (10 kHz) özellikleri bulunmaktadır. Yüksek voltaj ve yüksek kapasitans gerektiren otomotiv devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 327 mOhm ESR değeri ile istikrarlı elektrik performansı sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 327mOhm @ 100Hz
Impedance 135.4 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 6.49 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.06 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V