ALA8DC561DF450
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DC561DF
ALA8DC561DF450 Hakkında
KEMET ALA8DC561DF450, 560µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında, radial snap-in montaj türüyle üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamalarında gücü düzenlemek, EMI filtrelemesi yapmak ve DC bağlantı noktalarında enerji depolama için kullanılır. 105°C'de 7000 saat ömür boyu belirlenen ürün, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv standarlarına uygun olup, 4.57A (10kHz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. ESR değeri 248.2mOhm olarak ölçülmüştür.
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 248.2mOhm @ 100Hz
Impedance 562.6 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.57 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V