ALA8DC301DD500
CAP ALUM 300UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DC301DD500
ALA8DC301DD500 Hakkında
KEMET ALA8DC301DD500, 300 µF kapasitansyonlu 500V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olan bu komponent, AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değerine ve 691.6 mOhm ESR @ 100Hz değerine sahip olan kondansatör, through-hole montajı ile PCB'ye sabitlenir. 5.39 A @ 10 kHz ripple akımı kapasitesine ve 247 mOhms impedansa sahiptir. Automotive güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 691.6mOhm @ 100Hz
Impedance 247 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V