ALA8DA621DF400
CAP ALUM 620UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DA621DF
ALA8DA621DF400 Hakkında
KEMET ALA8DA621DF400, 620 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V derecelendirilmiş, ±20% toleranslı, radial snap-in paket tipindedir. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikalıdır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklığı aralığında 8000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 248.2 mOhm ESR ve 10 kHz'de 4.81 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 620 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 248.2mOhm @ 100Hz
Impedance 371.2 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.81 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V