ALA8DA511DE450
CAP ALUM 510UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DA511DE450
ALA8DA511DE450 Hakkında
KEMET tarafından üretilen ALA8DA511DE450, 510 µF kapasitans ve 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında 8000 saat ömürlüdür. ESR değeri 273 mOhm @ 100Hz ve 3.65 A @ 10 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonuna uygun olarak güvenilir performans sağlar. Yüksek gerilim uygulamaları, güç kaynakları ve filtre devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 510 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 273mOhm @ 100Hz
Impedance 574 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.94 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V