ALA8DA431DD450
CAP ALUM 430UF 20% 450V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALA8DA431DD450
ALA8DA431DD450 Hakkında
KEMET ALA8DA431DD450, 430 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tipi kasa tasarımı ile through-hole montajını destekler. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 8000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans ile 323 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 4.62 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve otomotiv kontrol sistemlerinde filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 323mOhm @ 100Hz
Impedance 233.4 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V