ALA8DA431CF450
CAP ALUM 430UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DA431CF450
ALA8DA431CF450 Hakkında
KEMET ALA8DA431CF450, 430 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutulu tasarımı ile otomotiv uygulamalarında yüksek güç dönüştürme devrelerinde, güç kaynakları ve invertörlerde kullanılır. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır. 8000 saatlik ömür garantisi 105°C'de mevcuttur. ESR değeri 318.2 mOhm @ 100Hz ve 6.45 A ripple akım taşıma kapasitesi @ 10 kHz ile endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 318.2mOhm @ 100Hz
Impedance 136 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 6.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V