ALA8DA361DC450
CAP ALUM 360UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DA361DC450
ALA8DA361DC450 Hakkında
KEMET ALA8DA361DC450, 360 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketlemesinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikası almıştır. 105°C'de 7000 saatlik ömür belirtimi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% toleransı, 386 mOhm ESR değeri (100Hz) ve 4.12A ripple current kapasitesi (10 kHz) ile yüksek frekans uygulamalarında istikrarlı performans sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 386mOhm @ 100Hz
Impedance 481.2 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V