ALA8DA361CE450
CAP ALUM 360UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA8DA361CE450
ALA8DA361CE450 Hakkında
KEMET ALA8DA361CE450, 360 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tasarımı ile through-hole montaj için üretilmiştir. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve destek devrelerde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile 379 mOhm ESR değerine sahiptir. 3.7 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlık ömrü belirtilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 379mOhm @ 100Hz
Impedance 567.8 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V