ALA7DA561EF550
CAP ALUM 560UF 20% 550V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA7DA561EF
ALA7DA561EF550 Hakkında
KEMET ALA7DA561EF550, 560 µF kapasitanslı, 550V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketlemesiyle Through Hole montajı destekleyen bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 18000 saat ömür ömrü sunar. 100 Hz'de 315 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 6.1 A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 315mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V