ALA7DA471EE550
CAP ALUM 470UF 20% 550V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA7DA471EE550
ALA7DA471EE550 Hakkında
KEMET ALA7DA471EE550, 470 µF kapasitesi ve 550V rated voltage ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 18000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 2.8 A ve 10 kHz'de 5.5 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve yüksek voltaj devre uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 261 mOhms empedans ile stabil performans sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 375mOhm @ 100Hz
Impedance 261 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V