ALA7DA331EE600
CAP ALUM 330UF 20% 600V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALA7DA331EE600
ALA7DA331EE600 Hakkında
KEMET ALA7DA331EE600, 330µF kapasitansına sahip 600V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. AEC-Q200 standardına uygun olup otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 18000 saatlik ömrü vardır. ESR değeri 399mOhm @ 100Hz, ripple akım kapasitesi 2.7A @ 100Hz ve 5.4A @ 10kHz'dir. ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 399mOhm @ 100Hz
Impedance 277 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600 V