AHD476M25E16B
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
AHD476M25E16B
AHD476M25E16B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHD476M25E16B, 47µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 6.3Ohm ESR değeriyle, güç kaynakları, filtreleme ve destek devrelerinde uygulanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin ömrü 105°C'de 5000 saattir. 120Hz'de 56mA ve 10kHz'de 95.2mA ripple akımı taşıyabilmektedir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.3Ohm @ 120Hz
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 95.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V