AHD474M50B12T
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AHD474M50B12T
AHD474M50B12T Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHD474M50B12T, 0.47µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde tasarlanan bu bileşen, 50V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 424 Ohm ESR değeri (120Hz'de) ve 12 Ohm impedans ile karakterizedir. 10 kHz'de 8.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 424Ohm @ 120Hz
Impedance 12 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V