AHD336M50F24T
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AHD336M50F
AHD336M50F24T Hakkında
AHD336M50F24T, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 33 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, -40°C ile +105°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 5000 saat ömrü 105°C'de garanti edilen kondansatör, 120 Hz'de 7 Ohm ESR ve 10 kHz'de 125.8 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, düşük empedans gereksinimleri olan güç yönetimi, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde uygulanır. Radial, Can SMD paket tipinde sunulan bu ürün lojistik ve endüstriyel cihazlarda kullanılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7Ohm @ 120Hz
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 125.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 74 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V