AHD335M2AE16B
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AHD335M
AHD335M2AE16B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHD335M2AE16B, 3.3 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu SMD bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saat ömür süresi (105°C'de) ve 90.4Ohm ESR değeri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtering uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans, 51 mA ripple current (10 kHz) kapasitesine sahip olup, Radial Can SMD paketinde sunulur. Bileşen obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90.4Ohm @ 120Hz
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 51 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V