AHD227M16G24B
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AHD227M
AHD227M16G24B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHD227M16G24B, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 1.7Ohm olup, 10kHz'de 192.1mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, power management, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 120Hz
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 192.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 113 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V