AHD226M50E16T
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AHD226M50E
AHD226M50E16T Hakkında
AHD226M50E16T, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, Surface Mount teknolojisi ile montajlanmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 5000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de işletilmektedir. ±20% tolerans ve 10.6 Ohm ESR (120Hz'de), 2 Ohm impedans ile karakterize edilen bu SMD kondansatör, yüksek frekansta 85 mA ve düşük frekansta 50 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Zamanında tasarlanan ancak günümüzde üretimi durdurulmuş (Obsolete) bu parça, geçmiş ürün revizyonlarında veya retro uygulamalarda bulunabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.6Ohm @ 120Hz
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V