AHD226M35D16T
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AHD226M35D16T
AHD226M35D16T Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHD226M35D16T, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SMD (Surface Mount Device) paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 5000 saat yaşam süresi 105°C'de garanti edilir. 9.8Ohm ESR değeri ve 4 Ohm impedans ile düşük frekans (120 Hz'de 47 mA) ve yüksek frekans (10 kHz'de 79.9 mA) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ve polar konfigürasyon özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.8Ohm @ 120Hz
Impedance 4 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 79.9 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 47 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V