AHD226M2AG24T
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AHD226M
AHD226M2AG24T Hakkında
AHD226M2AG24T, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22 µF kapasitesinde, 100V rated voltage ile tasarlanmış Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. -40°C ile +105°C arasında sıcaklık aralığında çalışabilir ve 5000 saat ömür garantisi sunar. 13.6Ohm ESR değeri ile 120Hz'de, 10 kHz'de 119 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD Radial Can paketinde üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devreleri gibi pek çok endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13.6Ohm @ 120Hz
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V