AHD226M2AG24B
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AHD226M2AG24B
AHD226M2AG24B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHD226M2AG24B, 22µF kapasitans değerine ve 100V rated voltaj ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketi içinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve decoupling devrelerinde kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışan komponen, 5000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de işletilir. ±20% tolerans, 13.6Ohm ESR @ 120Hz ve 119mA ripple current @ 10kHz özelliklerine sahiptir. Komponent obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13.6Ohm @ 120Hz
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V