AHA477M16F24B-F
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA477M16F24B
AHA477M16F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA477M16F24B-F, 470µF kapasitanslı ve 16V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devreleri için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, 105°C'de 2000 saatlık ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 700mOhm, ripple current kapasitesi ise 10kHz'de 323mA ve 120Hz'de 190mA'dir. AEC-Q200 sertifikasına sahip olan bileşen, ±20% tolerans aralığında kullanılır.
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 323 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V