AHA476M50F24B-F
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA476M50F24B
AHA476M50F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA476M50F24B-F, 47 µF kapasitanslı ve 50V nominal voltajda çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 4.2Ω ESR değeri ile dekoplaş ve bypass uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 161.5 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir.
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.2Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 161.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V