AHA476M25E16B-F
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA476M25E16B
AHA476M25E16B-F Hakkında
AHA476M25E16B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 47µF kapasiteli, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile tasarlanan bu bileşen, automotive ve endüstriyel uygulamalarda bypass ve decoupling işlevleri için kullanılır. ±20% tolerans, 2000 saat ömür (105°C'de) ve -55°C ~ 105°C geniş çalışma sıcaklığı aralığı sunar. ESR değeri 5.6Ohm @ 120Hz, ripple akım kapasitesi 154.7 mA @ 10 kHz'dir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip polar kondansatör olarak güvenilir performans sağlar.
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 154.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V