AHA476M16D16B-F
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AHA476M16D16B
AHA476M16D16B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA476M16D16B-F, 47µF kapasitansya ve 16V dereceli bir yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling işlevleri için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi garanti eder. 5.6Ω ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 10kHz'de 119mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V