AHA475M50C12B-F
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA475M50C12B
AHA475M50C12B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA475M50C12B-F, 4.7 µF kapasitansı ile surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunar. 42.4Ω ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 23 mA 120Hz ve 39.1 mA 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv standartlarına uygunluk sağlar.
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42.4Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 39.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V