AHA475M2AF24T-F
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA475M2AF24T
AHA475M2AF24T-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA475M2AF24T-F, 4.7µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılan bu komponent, -55°C ile 105°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi vardır. 120Hz'de 63.5Ohm ESR, 120Hz'de 50mA ve 100kHz'de 85mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamalarında güvenilir kullanım sağlar.
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 85 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V