AHA475M2AF24B-F
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA475M2AF24B
AHA475M2AF24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA475M2AF24B-F, 4.7µF kapasitansına ve 100V anma gerilimi olan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 63.5 Ohm, ripple akımı 100kHz'de 85mA ve 120Hz'de 50mA'dir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin AEC-Q200 sertifikası bulunmaktadır. Otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devrelerde kullanıma elverişlidir.
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 85 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V