AHA337M16F24B-F
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA337M16F24B
AHA337M16F24B-F Hakkında
AHA337M16F24B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesiyle tasarlanmış bu bileşen, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile 1Ohm ESR değerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 289 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, otomotiv endüstrisinin taleplerini karşılamaktadır.
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 289 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V