AHA336M35E16B-F
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA336M35E16B
AHA336M35E16B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA336M35E16B-F, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketlemesiyle sunulan bu polar kondansatör, 35V rated voltajda çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, özellikle otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling işlevleri için tasarlanmıştır. 7Ω ESR değeri ile 120Hz'de düşük seri direnç sunmakta, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv endüstrisi standartlarına uygun olan bu kondansatör, yüksek frekans ripple akımında 142.8 mA, düşük frekans ripple akımında 84 mA taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 142.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 84 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V