AHA335M2AE16B-F
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AHA335M2AE16B
AHA335M2AE16B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA335M2AE16B-F, 3.3 µF kapasitansına sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Bypass ve decoupling uygulamaları için tasarlanmış, automotive endüstrisi için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. 90.5Ohm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Radial SMD paket tipinde gelen kondansatör, 120Hz'de 30 mA ve 10kHz'de 51 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 51 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V