AHA227M16X16B-F
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA227M16X16B
AHA227M16X16B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA227M16X16B-F, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış bu SMD montajlı bileşen, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devreleri için kullanılır. 1000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. ESR değeri 120Hz'de 1.2Ohm ve ripple akım kapasitesi 10kHz'de 178.5mA, 120Hz'de 105mA'dir. ±20% tolerans ve -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv standartlarına uyumludur.
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 178.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V