AHA227M16F24B-F
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA227M16F24B
AHA227M16F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA227M16F24B-F, 220 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile tasarlanan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uyumlu bu bileşen, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling işlevleri için kullanılır. ±20% tolerans ve 1.5Ohm ESR değeri ile düşük frekans (150 mA @ 120 Hz) ve yüksek frekans (255 mA @ 10 kHz) ripple akımını destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, Can - SMD paket tipi ile kompakt tasarımlara uygundir.
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 255 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V