AHA227M10F24B-F
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AHA227M10F24B
AHA227M10F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA227M10F24B-F, 220µF kapasitansa ve 10V nominal gerilim değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2Ohm ESR (120Hz) ile tasarlanmış bu bileşen, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling işlevleri için uygundur. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Radial, Can - SMD paketlemesinde gelen kondansatör, 10kHz'de 272mA ve 120Hz'de 160mA ripple akımını tolere edebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V