AHA226M2AG24B-F
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA226M2AG24B
AHA226M2AG24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA226M2AG24B-F, 22µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD bileşeni, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sağlar. 120Hz'de 13.6Ohm ESR değerine ve 10kHz'de 102mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv endüstrisi için sertifikalandırılmıştır.
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 102 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V