AHA108M06F24B-F
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA108M06F24B
AHA108M06F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA108M06F24B-F, 1000µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile 2000 saat @ 105°C ömür garantisi sunar. ESR değeri 600mOhm @ 120Hz ve ripple current kapasitesi 510mA @ 10kHz'tir. -55°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, AEC-Q200 standartına uyumludur ve SMD radial kutulu pakette sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 510 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V