AHA107M50F24B-F
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA107M50F24B
AHA107M50F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA107M50F24B-F, 100 µF kapasitansı ve 50 V rated voltage'ı ile SMD paketinde sunulan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2 Ohm ESR @ 120Hz ile karakterize edilen bu bileşen, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. Automotive ve AEC-Q200 sertifikasyon gereksinimleri karşılayan ürün, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta 187 mA @ 10 kHz ve düşük frekansta 110 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir.
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V