AHA106M2AF24B-F
CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA106M2AF24B
AHA106M2AF24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AHA106M2AF24B-F, 10 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) teknolojisiyle radial can paketlemesinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan komponentin ESR değeri 120Hz'de 29.8Ohm, ripple current kapasitesi 10 kHz'de 93.5 mA ve 120 Hz'de 55 mA'dir. AEC-Q200 standardına uygun olarak otomotiv endüstrisinde kullanım için sertifikalandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29.8Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 93.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V