AHA1010101M040R
CAP ALUM POLY HYB 100UF 40V SMD
Seri / Aile Numarası
AHA1010101M040R
AHA1010101M040R Hakkında
AHA1010101M040R, Elco (AVX) tarafından üretilen 100 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer hibrit kondansatördür. 40V nominal voltaj ile çalışan bu surface mount komponenti, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, düşük ESR (24mOhm) değerine sahip tasarımı ile yüksek frekans uygulamalarında etkindir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 2.4A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC konverterler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 40 V