AGQ21TS12Z
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
AGQ21TS12Z
AGQ21TS12Z Hakkında
Panasonic AGQ21TS12Z, 12VDC bobinli genel amaçlı DPDT (2 Form C) sinyal rölesiydir. 2 Amper'e kadar kontakt akım kapasitesine sahip bu röle, 125VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama gerilimine dayanabilir. Surface mount gull wing termination ile PCB'ye monte edilir. 8.3 mA coil akımı ile düşük güç tüketimi sağlar ve 4 ms işletim/serbest bırakma süresi ile hızlı komutasyon gerçekleştirir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Latching single coil tasarımı ile endüstriyel kontrol sistemleri, sinyal yönlendirme ve anahtar uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.3 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 4 ms
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max